דשא סינטטי השוואת מחירים

היום השוק מוצף בעשרות סוגים שונים של דשא סינטטי, ולכן יכול להיות קשה להשוות את מחיר הדשא הסינטטי. איך מבדילים את הסוגים השונים? מה מחיר הדשא הסינטטי? כיצד נבדוק את איכות הדשא הסינטטי? כיצד תשפיע מידת הבלאי על בחירת המוצרים? הכל במאמר הבה.

מה משפיע על מחיר דשא סינטטי

דשא סינטטי השוואת מחירים – כולנו מבינים שהדרך למדשאה יפה ובריאה בכל עונות השונה מתחילה בהתקנת דשא סינטטי. כך תוכלו ליהנות ממדשאה יפה מבלי צורך להשקות, לדשן או לכסח את הדשא. אך בשוק ישנם סוגים שונים של דשא סינטטי, הנבדלים בין היתר גם במחירים. נשאלת השאלה מה בעצם משפיע על המחירים של דשא סינטטי?

אם התחלתם לקבל הצעות מחיר של דשא סינטטי, בוודאי שמתם לב שפערי המחירים הם עצומים. ברור שתרצו לחסוך ולא להוציא סכומים מיותרים, אך אתם בכל זאת רוצים להבין מה הסיבה להבדלים במחירים. הסיבה העיקרית להבדלים במחירים של דשא סינטטי היא האיכות של הדשא. איכות הדשא נמדדת לפי פרמטרים של צפיפות הסיבים; קוטר הסיבים ועמידותו בתנאי מזג האוויר (בעיקר עמידות בפני קרינת השמש האולטרה סגולית). לא נגיד לכם שהכי יקר הוא הכי טוב, אך בהחלט ככל שהדשא טוב ואיכותי יותר, כך גם עולה המחיר. לא בהכרח חייבים לקנות את הטוב ביותר, יתכן שגם דשא ברמה בינונית ייתן מענה לצרכים שלכם.

הפרמטרים המשפיעים על מחירי דשא סינטטי

צפיפות הסיבים – ככל שצפיפות הסיבים גבוהה יותר, כך עולה מחירו של הדשא. צפיפות הסיבים נמדדת בצפיפות למטר מרובע. ככל שהצפיפות יותר גבוהה, כך הדשא יותר עמיד וגם נראה יותר עשיר ומלא. צפיפות הסיבים מתחילה ב 8000-9000 סיבים למטר מרובע ומתקרבת ל 20,000, כך שההבדלים באמת גדולים.

קוטר הסיבים – גם קוטר הסיבים הוא דבר חשוב. סיבים בעלי קוטר רחב מחזיקים מעמד יותר זמן והם מרכיב חשוב באיכות הדשא וכמובן שזהו עוד פרמטר המשפיע על המחיר.

כאשר אתם בודקים ומשווים מחירים של דשא סינטטי, חשוב שתהיו מודעים להבדלים הללו. השוואה של מחיר של דשא בעל צפיפות סיבים של 8000 לעומת דשא סינטטי בעל צפיפות של 16,000 היא אינה הגיונית. השוואה עושים בין סוגי דשא בעלי מאפיינים דומים.

במידה ותרצו לחסוך, אך מבלי להתפשר על האיכות, הזמינו דשא סינטטי בעונת החורף. זוהי העונה בה יש פחות פעילות בתחום הגינון וניתן למצוא אצל הספקים מבצעים שונים על דשא סינטטי.

עלות ההתקנה

עוד נקודה שצריך לבדוק היא האם מדובר בעלות המוצר בלבד או עלות אשר כוללת גם את הדשא וגם את ההתקנה. להתקנת דשא סינטטי ישנן עלויות הנעות בין 50-120 שקלים למטר מרובע. המחירים משתנים בהתאם לסוג המשטח שעליו מתקינים. ישנם משטחים קלים להתקנה וישנם משטחים הדורשים הרבה הכנה. התקנת דשא סינתטי בגינה על אדמה דורשת הכנה רבה ולכן היא מייקרת את המחיר. על מנת לחסוך תוכלו להתקין בעצמכם, אך הדבר אנו מומלץ אם אין לכם ניסיון ורקע; בעיקר לא כאשר מדבור בהתקנה על אדמה הנחשבת למורכבת יותר.

גרינוויו- מכירה והתקנת דשא סינטטי

דשא סינטטי השוואת מחירים
דשא סינטטי השוואת מחירים

מאמרים נוספים

Open chat
1
צריכים עזרה?
שלום! נשמח לעמוד לשירותכם
Call Now Button