בריכת נוי אקולוגית

מגוון סוגים ועיצובים מרהיבים 

בריכה אקולוגית

מבצע

בריכת דגים

מבצע

בריכת נוי עשויה להקנות עבורכם בדיוק את השלווה והרוגע שאתם מחפשים, בעודכם ישובים בגינת הבית ושותים כוס תה בחורף, או מיץ קר בקיץ. הצליל הנעים של המים, הדגים שניתן לשים בבריכה, כל אלו אלמנטים מרגיעים ונעימים ביותר. מעבר לכך, מדובר בקישוט מצוין לגינה גם.

איזה כיף זה להתעורר בבוקר, להכין כוס קפה (רצוי בלי סיגריה) ולצאת לגינת הבית כשיש לכם גם כמה פירורים בידיים. נעמדתם מעל בריכת הנוי שלכם, השלכתם מעט פירורים לדגי הזהב והתיישבתם לשתות את הקפה שלכם. נשמע חלום?

האמת שזה ממש לא חייב להיות, היות וכיום ניתן להתקין ולבנות בריכות נוי במחירים אטרקטיביים במיוחד

אם פעם בריכה אקולוגית בבית הייתה שמורה לעשירון העליון ולבתים יפניים, הרי שכיום כבר ניתן לשכור חברה להקמת גינות ובריכות, ובתוך זמן קצר כבר להיות בעלי בריכת בנוי בגינה של הבית.

בריכות נוי אקולוגית

כיום, ישנה חשיבות עליונה לכל נושא התנאים של עובדים במקומות עבודה. ישנם מוסדות רבים אשר בוחרים בהתקנת בריכות נוי, ונפוץ מאוד כיום להיתקל בבריכות נוי גם במוסדות שונים ובמבנים מסוגים שונים. ישנם למשל בתי עסקים שבוחרים בבניית בריכת נוי בכדי להקנות לעובדים תחושה נעימה.

נוסף על כך, גם מוסדות חינוך ובתי ספר שונים בוחרים להתקין בריכת נוי, מפני שניתן ללמד את הילדים באשר לסוגי דגים שונים, להעביר שיעורי טבע מחוץ לכיתה ועוד. בחלק מהמקרים ובהתאם לתוואי השטח, ניתן גם להתקין בריכות נוי גדולות ובעלות נוכחות, או מספר בריכות שמתחברות האחת לשניה – מהמם!

מה לוקחים בחשבון כשמתקינים בריכת נוי?

אחד המרכיבים החשובים, הוא נושא האכלוס של הבריכה שלכם. אם אתם מתכננים לגדל בבריכה צמחייה ודגים, אתם חייבים להתחשב בעניין החשיפה לשמש, או לפחות לדאוג לסוג של קירוי עבור החי. עולם החי אמנם מתמודד יופי עם השמש, אך בטבע תמיד יהיה ליצורים חיים מסתור מהשמש

כך שאם אתם רוצים חיים בבריכה, עליכם לגונן עליהם גם.

יחד עם זאת, זכרו תמיד כי חשיפה מרובה לשמש גם גורמת להתפתחות של אצות במהירות. ככל שיש יותר שמש על הגינה, כך אתם "תהנו" מהתפתחות של אצות, ממים עכורים בבריכה, וגם תצטרכו לתחזק את הבריכה הרבה יותר ובאופן יותר קפדני

כלומר, קודם כל, מה שחשוב זה הלוקיישן של הבריכה. בחרו נכון, התייעצו עם חברת התקנת בריכות נוי, ותוכלו להבין מה הפרמטרים העיקריים עליהם יש לשים דגש בעת התקנת בריכת נוי.

גרינוויו- ריהוט גן,שירותי הקמת גינה,מכירה והתקנת דשא סינטטי , ייצור והתקנת מערכת הידרופוניקה

בריכות נוי דוגמאות

Open chat
1
צריכים עזרה?
שלום! נשמח לעמוד לשירותכם
Call Now Button