א-ה 9-19 ו 9-16
שחר 30 מזור

גרינוויו – חברה להקמת גינות

אין ספק כי גינת הבית, גינות משרדים וגם גינות במוסדות ציבוריים וארגונים, היום כבר נראות אחרת לגמרי. במבני עסקים למשל, בדרך כלל ניתן להיתקל בגינות מפוארות מאוד, בבריכות נוי עם דגים ועוד. עיצוב, תכנון והקמת גינות מתחיל בחזון שלכם, ממשיך במקצועיות החברה ששכרתם.

אתם מוזמנים עוד היום להוציא את ה-VISION שלכם לפועל. החזון שלכם יכול להתגשם במהרה, היות וכיום כבר ניתן להקים גינות ובריכות במחירים די נוחים. בעבר לפני מספר שנים, הקמת גינה הייתה כרוכה בגריעה משמעותית מתקציבם של אנשים, מה שגרם לכך שרק אנשים אמידים מאוד הקימו גינות. חברת גרינוויו – עיצוב, תכנון והקמת גינות, היא חברה הפועלת בתחום של הקמת גינות כבר למעלה מ-10 שנים. העשייה המרובה של החברה, הובילה אותה להתמקצע בעיצוב ותכנון של גינות, בעיצובים SUPER מרהיבים ברמות אחרות, בעבודות עץ בשילוב עם דשא סינתטי, בהידרופוניקה (מערכות גידול צמחייה במינימום אמצעים ותחזוקה) ועוד.

גרינוויו יצירת גינה מאפס וייעוץ

כשמתכננים גינה בבית, במבנים או במוסדות, יש לקחת בחשבון לא מעט מרכיבים ואלמנטים שישפיעו על נראות הגינה שלכם בעתיד, על התחזוקה ועוד. גרינוויו – הקמת גינות, היא חברה המגיעה קודם כל לאבחן את תוואי השטח שלכם. רק לאחר אבחון וייעוץ קפדניים, צוות המומחים של חברת גרינוויו יגיד לכם באילו סוגי חומרי גלם ניתן ומומלץ להשתמש בגינתכם, מה התקציב אותו יש לייעד עבור הפרויקט, עד כמה תצטרכו להשקיע בתחזוקת הגינה בעתיד ועוד.

זכרו, כשאתם בוחרים בשירותי חברת הקמת גינות בבית או במשרדים, אתם חייבים לוודא כי מדובר בלא פחות מאשר מקצועני אמת. אם תואילו לברר לגבי ניסיונה של החברה, תואילו לקרוא ביקורות גולשים באתר החברה, אתם תוכלו להוציא את החזון שלכם לפועל, בדיוק כמו שהוא "יושב" לכם בראש.

עבודות בינוי ותשתית – גריוויו הקמת גינות

לא משנה אם אתם מתכננים גינה בביתכם או במוסדות וארגונים, חברת גרינוויו תהיה מסוגלת להתמודד עם פרויקטים בכל סדרי הגודל, כך שניתן לשכור את שירותי החברה עבור גינות במבני משרדים, בבתים פרטיים, במוסדות חינוך ועוד. אחת מההמלצות החמות, היא בניית בריכת נוי בגינה שלכם, מפני שכיום ניתן לבנות בריכות נוי במחירים אטרקטיביים מאוד. כדאי לברר!

ניתן לשכור את צוות מומחי חברת גרינוויו גם עבור עבודות עץ המשולבות עם דשא סינתטי. אין ספק כי הכול תלוי, בסופו של דבר, בסגנון שלכם ובטעם האישי, אך יש לקחת בחשבון גם את תנאי ותוואי השטח. אתם מוזמנים עוד היום להתייעץ עם חברת גרינוויו ולהתחיל לבנות את גינת החלומות הפסטורלית שלכם.

Call Now Button