הכנת קרקע- התקנת דשא סינטטי

הכנת קרקע הוא תהליך קריטי וחשוב וישפיע ישירות על התוצאה, לכן מאוד חשוב לעשות זאת במקצועיות רבה, אנחנו מהציעם לכם התקנת מקצועית של דשא סינטטי במחיר תחרותי!

שירות שלנו
הכנת קרקע

יישור ומילוי הקרקע

מילוי חצץ
שכבה מונעת נביטה
דוגמאות

דשא הוא הפתרון המקובל בגינות ושטחים ציבוריים כאשר רוצים לחפות את הקרקע במשהו אסתטי שיכניס קצת אווירה ירוקה למרחב האורבני. אך דשא טבעי הוא אינו האפשרות היחידה. היום ניתן להשיג דשא סינתטי איכותי המהווה תחליף של ממש לדשא הטבעי. כמו כל דבר יש לו יתרונות ויש לו חסרונות. במאמר זה נבחן את היתרונות והחסרונות של דשא סינתטי.

התקנת דשא סינטטי- יתרנות

חסכוני במים – במדינת ישראל אשר סובלת ממחסור תמידי במים ישנה חשיבות רבה לחסכון במים, הן בגינות הפרטיות והן בגינות הציבוריות. דשא המכסה שטחים גדולים הוא צרכן גדול של מים יקרים ורבים מחפשים אחר שיטות לחסוך בהוצאות המים. בעזרת דשא סינתטי ניתן לחסוך בהוצאות המים בצורה משמעותית, הוא פשוט אינו דורש השקיה.

עמיד בפני דריכה – כולנו ידועים שכאשר דורכים על הדשא הטבעי וכאשר הילדים משחקים ומשתוללים, נגרם לו נזק. כמובן שהדשא יכול להתאושש בסופו של דבר אך כאשר דורכים עליו באופן קבוע הנזק המתמשך גדול מיכולת ההתאוששות הטבעית ויכולות להתפתח קרחות. דשא סינתטי לעומת זאת מגלה עמידות בפני דריכות.

מראה יפה ואחיד – דשא טבעי מושפע מתנאי מזג האוויר, החשיפה לשמש, ההשקיה, הדישון ועוד. כל שינוי בתנאים משפיע על מראה הדשא וצבע עליו. כאשר ישנם משטחים המחופים בדשא טבעי, חלקם שונים של הדשא הזוכים לתנאים מעט שונים עלולים לקבל מראה לא אחיד. יתכן שבחלקים מסוימים יהיה דשא צפוף ובריא, באחרים קצת פחות, תיתכן הצהבה של העלים וכו‘. שימוש בדשא סינתטי מאפשר לכם ליהנות ממראה אחיד בכל עונות השנה.

מתאים לכל מקום – ללא תלות בסוג הקרקע, בעזרת דשא סינתטי ניתן אפילו לחפות משטחים מסוג אחר, כמו למש בטון.

תחזוקה מינימלית – לעומת הדשא הטבעי הדורש גיזום, השקיה, דישון ותשומת לב רבה, הדשא הסינתטי אינו מבקש הרבה תשומת לב והתחזוקה שלו היא מינימלית. מידי פעם יש לנקותו מאבק בעזרת מים וסבון.

מתאים לצל – יתרון נוסף של דשא סינתטי הוא היכולת להשתמש בו בשטחים מוצלים אשר אינם מקבלים אור שמש ישיר, דבר הנדרש עבור דשא טבעי.

עמיד בשמש – קרני הUV בדרך כלל גורמות לדהיית צבע במוצרים סינתטיים. אך דשא סינתטי מגיע עם ציפוי הגנה מפני קרינת השמש.

התקנת דשא סינטטי מחירים

למה כדאי להזמין אצלנו

ניסיון רב בתחום

מחירים תחרותיים

אמינות מקצוענות

אחריות על כל עבודה

0
מספר הלקוחות המרוצים
אסתי איילון
סביון
קרא עוד
שירות נפלא! קיבלתי הסבר מעולה על העבודה שהולכת להתבצע אצלי בגינה ולהפתעתי הרבה הם עשו כל מה שאמרו ועמדו בזמנים שקבעו, התוצאה פשוט נהדרת, תודה רבה!
איתי פז
תל אביב
קרא עוד
חברה פשוט מעולה, עשו עבודה מדהימה במחיר הוגן לחלוטין, שמח שבחרתי בהם לבצע עבורי את הפרוייקט בבית ובטוח שאשתמש בהם שוב בעתיד! ממליץ בחום לכולם!
שובל זוסמן
רמת גן
קרא עוד
פשוט וואוו! אנשים מקסימים שעשו עבודה עוד יותר מקסימה, ממש מרוצה מהעבודה, מהשירות, מהיחס ומהמחיר! תודה רבה על ההשקעה בהחלט חברה מעולה.
הקודם
הבא
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

0559100460

כפר נופך

Call Now Button