גנן- בחירה נכונה

 

אם יש לכם גינה אתם יודעים שזה יכול להיות אחד הדברים המספקים ביותר שיש. לצאת החוצה לצמחים והפרחים. לנשום אוויר נקי ומלא בחמצן. לראות את הירוק והצבעים היפים שהטבע סיפק לנו. בלי שום צל של ספק גינה זה דבר מהמם המספק הרבה מאוד אושר ורווחה.

אחד הדברים החשובים בהקשר הגינה הוא הגנן. כמו שיש אמא ואבא שדואגים לילד, ככה יש את האמא והאבא של הגינה שדואג ושומר על הצמחים והפרחים. קוראים לו גנן.
אם אתם לא כל כך אוהבים לבצע את העבודה בעצמכם, או שאין לכם את הזמן והכלים – אתם צריכים גנן טוב שאפשר לשים את הגינה היקרה שלכם בידיו.
אז מה אנחנו מחפשים בגנן ואיך יודעים שזה גנן טוב?
אחד המרכיבים החשובים בגנן הוא השכלה בגינון. ניתן לרכוש את ההשכלה הזו במקום מקצועי, אבל המקום הטוב ביותר לרכישת ההשכלה הזו הוא בשטח. אין תחליף לידיים עובדות ולמגע בחומר עצמו – ניסיון הוא מה שאתם מחפשים בגנן שלכם. אלכסנדר נבלב נמצא בתחום מעל 10 שנים ויודע איך כל צמח יגיב לכל פעולה. לכן עולם הגינון תהיה בחירה מאוד נבונה עבורכם.

מה אתה מחפש בגנן ואיך לדעת שזה גנן טוב?

תמונות של פעולות גינון שהתבצעו.
נכון שניסיון הוא חשוב, ניסיון בהכרח מעיד על איכות, אם הוא לא בא עם תעודות טובות. לפני שבוחרים גנן צריך לראות שהגינות שהוא יצר ושהוא מטפל בהן נראות טוב ומתאימות להלך הרוח שאנחנו רוצים שישרור בגינה שלנו. לכן חשוב לבדוק את התמונות של גינות המטופלות כיום וכך לדעת אם הבחור מגיע עם תעודות הצטיינות או תעודות של "מספיק בקושי".

האם אתה בוטח בגנן שלך?

חלק חושבים שאינסטינקטים זה משהו שנשאר מאחור במאה ה21 מכיוון והיום יש טכנולוגיות מתקדמות וניתן לקבל מידע על כולם בהינף אצבע. זה מחשבה שיש בה הגיון מסוים, אבל אני מבטיח שאין תחליף לאינסטינקטים האנושיים. אם לאחר שיחה עם הגנן אתם מרגישים שאתם לא יכולים לסמוך עליו אז אל תלכו עליו. אחד הדברים שאתם מחפשים בגנן זה מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו. הרי בסופו של דבר אתם שמים בידיים שלו את אחד הדברים היקרים לכם.
גרינוויו- ריהוט גן,שירותי הקמת גינה,מכירה והתקנת דשא סינטטי , ייצור והתקנת מערכת הידרופוניקה

© 2018 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר

Open chat
1
צריכים עזרה?
שלום! נשמח לעמוד לשירותכם
Call Now Button