צמחים המניבים פירות

מגוון סוגי צמחים המניבים פירות

צמחים עם פירות
ענבים שחורים
ענבים במגוון גדלים
מבצע
תות שדה
מגוון תותים לגינה
מבצע

הצמחים עם הפירות הכי שווים

יש המון פירות מדהימים שמגיעים מעצים. יכול להיות שאפילו רוב הפירות שאנחנו אוכלים כיום מגיעים מעצים, אבל אם נבדוק את מגוון הפירות בעולם, אנחנו נראה שלמעה העצים אולי מחזיקים בתפוקה הגבוהה ביותר, אבל לא במגוון הגדול יותר. פירות ניתן למצוא גם בשיחים וצמחים מטפסים. ישנם אפילו צמחים ממשפחת הדשא שיכולים לתת פירות כמו לדוגמה הבננה! במאמר זה נסקור מספר צמחים שגדלים בארץ עם הפירות הכי שווים שיש.
פסיפלורה
במקום הראשון אני שם את הצח המטפס והמדהים פסיפלורה.
הסיבה שהיא הגיעה למקום הראשון היא שכלול של מספר תכונות שיש לפסיפלורה ואין אף צמח אחר שמחזיק בכולן יחדיו.
התכונה הראשונה היא שזה צמח ירוק עד. דבר זה מספק לנו צמח יחסית "נקי" שלא משיל את כל עליו פעם בשנה ומלכלך את הגינה בצורה קטסטרופלית.
התכונה השנייה היא הפרחים היפים של הצמח הזה. מבין הפרחים הפירותיים בארץ, הפסיפלורה נמצאת לדעתי במקום הראשון.
הסיבה השלישית והמדהימה ביותר היא שהפסיפלורה נותנת פרי פעמיים בשנה! שלא כמו כל שאר הפירות בארץ (חוץ מהלימון), הפסיפלורה נותנת פרי מדהים גם בקיץ וגם בחורף. כאשר הפרי בקיץ מעט מתוק יותר מהפרי שיוצא בחורף.

גפן
לא חשבתם שנוותר על הצמח הישראלי הזה שמעניק לנו כל כך הרבה טוב במקום אחד.
הגפן גם נותן את הענבים וגם מעניק צל כאשר נותנים לו לגדול בצורה מתאימה.

עוד צמחים עם פירות 

קיווי
רבים לא יודעים אבל קיווי הוא פרי שגדל בארץ. הוא בעיקר גדל ברמת הגולן, אבל ניתן לגדל אותו גם בגינה הביתית שלכם. הפרי הוא בריא מאוד וטעים בפני עצמו. יש אלה שאוהבים לשים אותו בסלטי פירות ואתם בהחלט יכולים למנות אותי איתם.

בננה
טעות נפוצה היא לחשוב שהבננה היא עץ. זה טעות נפוצה משום שהיא נראית כמו עץ, יש עלים ויש גזע, אז מזה אם לא עץ? הבננה נכנסת תחת הקטגוריה של "עשב". שמעתם נכון. אין לה גזע קשה, אלא גבעול מעובה. הגבעול הזה בנוי משכבות יחסית רכות כמו הבצל.
את הבננה ניתן לאכול במגוון דרכים. בין אם את הפרי עצמו כמו שהוא, ובין אם כגלידה או בעוגה. את הבננה ניתן לגדל בכל בית בארץ והיא דיי עמידה לשינויי מזג.
אלו מספר פירות שווים מאוד שניתן לגדל אותם בכל בית בארץ שלא גדלים על עצים. אז למה אתם מחכים, התקשרו עוד היום לעולם הגינון וקראו לנו לשתול לכם את הצמחים האלו עוד השבוע!

גרינוויו- ריהוט גן,שירותי הקמת גינה,מכירה והתקנת דשא סינטטי , ייצור והתקנת מערכת הידרופוניקה

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

© 2018 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר