איך יוצרים מאפס את הגינה המושלמת

בואו נהיה כנים לרגע. יש לכם בית עם חצר. הייתם רוצים שנגיד שיש לכם גינה, אבל עם יד על הלב יש לכם חצר. הדשא (אם יש בכלל) צהוב, יש המון עשבים שוטים, פרחים זה משהו ששכחתם איך הוא נראה ואולי יש כמה עצים ששרדו עד הלום, וגם הם לא במצב שיא. אז כן, יש לכם חצר. אולי החצר שלכם יפה, אבל זה לא גינה. אתם רוצים גינה, אבל לא יודעים איך לעשות גינה. אני אספר לכם כמה טיפים שלי ליצירת הגינה המושלמת מאפס. כן גם החצר שלכם יכולה להפוך לגינה יפה וירוקה.
דמיינו…
השלב הראשון הוא לדמיין איך אתם רוצים שהגינה שלכם תראה. שבו על איזה סלע, או הסתובבו בגינה ודמיינו מה אתם רוצים שיהיה שם. קוראים לזה בשפה המקצועית מוק-אפ. ליצור משהו שעוד לא קיים. לאחר שדמיינתם ויש לכם תמונה בראש רשמו את זה, ואם זה ביכולתכם – ציירו את זה.

אחרי שיש ברשותכם רשימה של רצונותיכם הגיעה הזמן להחלטה השנייה – גנן או לבד. אתם צריכים לקחת בחשבון שפעולה יחידנית ללא ידע מקצועי יכולה לערוך המון זמן וגם להסב נזק רב.

בצעו הערכה פיננסית של מה כמות הכסף שאתם מוכנים להשקיע בפרויקט. בדקו את הרשימה או הציור ואז בדקו את מחיר הגנן. קחו בחשבון שגינה יכולה לעלות מ2,500 ₪ עד עשרות אלפי שקלים.

אחרי שדמיינתם ופגשתם את הגנן, כאן מגיע הרגע לשלב בין החלומות למציאות. הגנן צריך לראות אתכם איך מטפלים בתשתיות כדי שנוכל להוציא אל הפועל את התוכנית – השקיה חסכונית, תאורה, ברזים ועוד. לאחר מכן גם הוא ואתם צריכים ללכת ביחד למשתלה ולהגיע להחלטות סופיות בנוגע להרכב הצמחייה.

עכשיו יש לוודא שכל עבודות הבינוי והקמת התשתיות הסתיימו ולאחר מכן להתחיל בהקמת הצמחייה בגינה. שלב זה תלוי בכמות הידיים העובדות אבל נע בין מספר ימים לשבוע. חשוב לשים לב לאן כל פרח, עץ או שיח נשתלים, מכיוון ולאחר שלב זה קשה לבצע שינויים משום שהצמחים כבר פרסו שורשים וההתאמה בין סוגי הצמחים והצבעים כבר נעשתה.
השלב האחרון הוא החשוב ביותר, לכו למטבח והכינו לעצמכם את הקפה הכי טוב שאפשר. במידה ואתם מעשנים הביאו אתכם את הסיגריה שאתם הכי אוהבים. עכשיו לכו עם המצרכים לעיל ושבו על כיסא עץ בגינה החדשה שלכם בזמן שאתם שותים קפה ואם אתם מעשנים, אז מעשנים את הסיגריה.
אלו הטיפים שלי ליצירת הגינה המושלמת מאפס. מחכה לשמוע איך הלך לכם.

עבודות שלנו

למה כדאי להזמין אצלנו

ניסיון רב בתחום

מחירים תחרותיים

אמינות מקצוענות

אחריות על כל עבודה

0
מספר הלקוחות המרוצים
אסתי איילון
סביון
קרא עוד
שירות נפלא! קיבלתי הסבר מעולה על העבודה שהולכת להתבצע אצלי בגינה ולהפתעתי הרבה הם עשו כל מה שאמרו ועמדו בזמנים שקבעו, התוצאה פשוט נהדרת, תודה רבה!
איתי פז
תל אביב
קרא עוד
חברה פשוט מעולה, עשו עבודה מדהימה במחיר הוגן לחלוטין, שמח שבחרתי בהם לבצע עבורי את הפרוייקט בבית ובטוח שאשתמש בהם שוב בעתיד! ממליץ בחום לכולם!
שובל זוסמן
רמת גן
קרא עוד
פשוט וואוו! אנשים מקסימים שעשו עבודה עוד יותר מקסימה, ממש מרוצה מהעבודה, מהשירות, מהיחס ומהמחיר! תודה רבה על ההשקעה בהחלט חברה מעולה.
הקודם
הבא
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב google
Google+
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

0559100460

כפר נופך

Call Now Button