משתלה

משתלה – מה צריך לחפש בה ואיך יודעים שזו משתלה טובה

הכותרת לא השאירה הרבה מקום למסתורין.

אז פשוט נקפוץ למים ונדבר על מספר כללים בבחירה של משתלה טובה.

למי שלא מכיר את המילה הזאת, משתלה היא המקום שבו קונים את הצמחים שאנחנו רוצים שיהיו בגינה שלנו. זה יכול להיות מפרחים מסוימים עד לעצים מכל הסוגים והמינים.
גודל
בעוד שבחלק מהמקרים הגודל לא קובע, במשתלות הגודל הוא חשוב.

הוא חשוב ממספק סיבות, כאשר העיקרית שבהן הוא המגוון של הצמחים שניתן למצוא בה. במידה והמשתלה קטנה, יהיו בה מעט צמחים שנוכל לקנות ולבחור בהם. לכן צריך למצוא משתלה גדולה ורחבת ידיים שיכולה לספק לנו המון סוגים של צמחים יפים.

תנועה
חלקכם שואלים מזה תנועה. התשובה היא דיי פשוטה. מדובר בכמות האנשים שעוברים במשתלה. משתלה טובה מכילה כמות גבוהה של אנשים בכל שעה ובכל אחד מימות השנה.

אז במידה והמשתלה עונה על הסעיף הראשון והיא גדולה אז עכשיו צריך לראות שגם יש בה תנועה והיא מכילה כמות גדולה של אנשים.

זכרו שכמו שאתם אוהבים לחזור למקום שנותן לכם שירות טוב, כך גם אנשים אחרים. ולכן במידה ואין תנועה באותה משתלה, אתם יודעים שככל הנראה טיב המוצר שם או השירות הוא לא באותה המידה כמו במשתלה ההומה.

מגוון במשתלה


נגענו בנושא זה מעט בסעיף 1. מגוון המוצרים הוא קריטי. לכל אדם יש את הצבעים והצורות שהוא נמשך אליהם. בעוד ש-א' יכול לאהוב את הפרח הסגול ב' יאהב את הפרח הצהוב. זה לא דבר רע,

להיפך זה הגיוני וככה נוצר הגיוון שאנחנו כל כך אוהבים.
אם המשתלה היא גדולה,

עכשיו צריך לראות שהיא גם מכילה צמחים מכל הסוגים והגוונים ולא משתמשת בגודל שלה כדי לאחסן הרבה מאוד צמחים מאותו הסוג.

חווית קנייה במשתלה

הדבר האחרון שאני הייתי מחפש במשתלה היא חווית הקנייה.

במידה וראינו שהצמחים יפים ויש הרבה סוגים שלהם. ראינו הרבה אנשים שונים נעים במשתלה וראינו שהגודל שלה מתאים לנו, עכשיו אנחנו רוצים להינות מהקנייה. מגיע לנו לא?
חד משמית מגיע לכם להינות וזה אחד מהפקטורים החשובים לי.
האם עוזרים לכם במהלך הרכישה? האם שואלים אתכם שאלות מכווינות?

יש כל מיני פרמטרים שלפיהם ניתן לדעת לבקר את חווית הקנייה. בעוד שאתם תהיו השופטים הטובים ביותר, אני רק יכול לשים את הקריטריון הזה כאן, ואתם יכולים לעשות את השאר.

למה כדאי להזמין אצלנו

ניסיון רב בתחום

מחירים תחרותיים

אמינות מקצוענות

אחריות על כל עבודה

מספר מבקרים בדף
0
אסתי איילון
סביון
קרא עוד
שירות נפלא! קיבלתי הסבר מעולה על העבודה שהולכת להתבצע אצלי בגינה ולהפתעתי הרבה הם עשו כל מה שאמרו ועמדו בזמנים שקבעו, התוצאה פשוט נהדרת, תודה רבה!
איתי פז
תל אביב
קרא עוד
חברה פשוט מעולה, עשו עבודה מדהימה במחיר הוגן לחלוטין, שמח שבחרתי בהם לבצע עבורי את הפרוייקט בבית ובטוח שאשתמש בהם שוב בעתיד! ממליץ בחום לכולם!
שובל זוסמן
רמת גן
קרא עוד
פשוט וואוו! אנשים מקסימים שעשו עבודה עוד יותר מקסימה, ממש מרוצה מהעבודה, מהשירות, מהיחס ומהמחיר! תודה רבה על ההשקעה בהחלט חברה מעולה.
Previous
הבא

© 2018 כל הזכויות שמורות לבעלי האתר

Open chat
1
צריכים עזרה?
שלום! נשמח לעמוד לשירותכם
Call Now Button