שירותי כריתת עצים

כריתת עצים, העתקת עץ, גיזום עצים ועוד, שירות אמין ומקצועי ניסיון רב בתחום. לקבלת הצעה צרו איתי קשר 

03-3810525 אלכס

גיזום עצים

גיזום,העתקה וכריתת עצים-זה המקצוע שלנו

נעים מאוד שמי אלכס, אנו מתמחה בכריתת עצים מכל הסוגים, יש לי ניסיו רב כולל מצבים מורכבים, אנחנו בגרינוויו נותנים דגש על הפרטים הקטנים, ועובדים באופן מסודר, כולל הסמכות מתאימות בעבודה בגובה וביטוחים. לפני כל ביצוע אתם תקבלו הסבר מפורת ונקבל את הסכמתכם. מאוד השמח לתת לכם יעוץ טלפוני, צרו איתי קשר.

כריתת עצים

כריתת עצים היא כאשר העץ אינו קיים יותר. זהו מצב בלתי הפיך, ולכן כריתת עצים כזו אסורה ללא סיבה מספיק חשובה. תפקידו של קצין יערות הוא למעשה לטפל ולתחזק עצים כדי שלא ייפגעו. עצים תורמים רבות לטבע שלנו. עצים משדרגים ואף יוצרים נופים, זה עוזר לאקלים, זה נותן לנו סביבה נעימה, זה אפילו עוזר לבריאות שלנו. לעצים יש כוח עצום ביצירת סביבות עתידיות, היסטוריות ועכשוויות. כאשר הגיע הזמן לכרות עץ, או אפילו כאשר רוצים להעביר עץ ממקום למקום, יש לפנות לפקיד יערנות כדי לקבל אישור לעשות זאת.

למה צריכים את זה?

עצים ששורשיהם עוברים במערכת הביוב ועלולים לגרום לנזק, עצים המזהמים את החצר, עצים גדולים שעלולים לגרום נזק, עצים שצומחים עקום, עצים המושכים חרקים, עטלפים ומזיקים נוספים. לא מומלץ לכרות עצים מסיבות כאלו שניתן לשקם אותם על ידי גיזום עצים. גיזום עצים נכון ומקצועי יבטיח פחות מפגעים, ירחיק מזיקים ויפחית משמעותית את הלכלוך. בנוסף, במקרה של הפחתת משקל של ענפים והפחתת עצים, הפותר גם את בעיית העטלפים וגם את בעיית הלכלוך, תשחררו גם כניסת אור חדשה שנחסמה עד כה. אנו מציעים שירותי גיזום עצים ברמה הגבוהה ביותר ומזמינים אותך להתקשר אלינו לייעוץ חינם. לאחרונה הרבה אנשים פנו אלינו בנושא פינוי וכריתת עצי דקל, ישנה תופעה בארצנו שלאחר מספר שנים עצי דקל נאכלים על ידי חרקים שונים, מה שעלול לגרום לפגיעה בחצר ולהרוס את העץ אם לא. מטופל כראוי ובזמן, אם אתה יכול להציל את עץ הדקל, נוכל לעזור לך לנקות אותו.

איך מתמחרים כריתת עץ?

אז מהם הגורמים המשפיעים על עלות כריתת העצים? מהבדיקות שלנו עם כתיבי עצים מרחבי הארץ, נראה שהפרמטרים הבולטים ביותר שנלקחו בחשבון בעת ​​תמחור עבודות כריתת עצים הם:

קלות גישה: אם העץ נמצא בקרבת עצים אחרים, בחלק פינתי של הגינה, מוקף באלמנטים כגון תאורת גינה, ממטרות, צמחייה עמוסה או כל דבר אחר שעלול להקשות על גישה לכורתים לצורך ביצוע עבודתם. , הדבר עלול בסופו של דבר להגדיל את עלות השירות.

שיטת הכריתה שנבחרה: בהליך הכריתה נעשה שימוש במספר שיטות שונות. השיטה הנפוצה  ביותר היא כריתת העץ מלמעתה, אך שיטה זו פחות נפוצה מכיוון שהיא מסוכנת יותר, ומתאימה בעיקר לשטחים פתוחים כמו יערות או חורשות, ופחות משמשת לכריתת עצים בבתים פרטיים. שיטות נוספות שנחשבות מועדפות הן טיפוס על עצים וכריתת עצים או שימוש במנוף לכריתת עצים, האפשרות היקרה שבהם היא הזמנת מנוף.

סוג העץ: כאשר אתם מבקשים הצעת מחיר על כריתת עץ, השאלה הראשונה שסביר שתישאלו היא מהו סוג העץ. המחיר של כריתת עץ אחד שונה ממשנהו, כי חלק מהעצים קל לכרות, בעוד שיש עצים עבים וגבוהים שקשה יותר לכרות.

Open chat
1
צריכים עזרה?
שלום! נשמח לעמוד לשירותכם
Call Now Button